Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

1. meeting Školního parlamentu v roce 2015

Dne 15. ledna se konal 1. meeting Školního parlamentu v roce 2015.

Setkání se neslo v duchu posledních organizačních příprav před nacvičováním jednotlivých vystoupení k projektu "Pomoc starším", který se uskuteční v měsíci březnu v jednom z děčínských zařízení pro seniory.

Zde je uvedena předběžná osnova zmíněného projektu:

Hudební vystoupení - Kristýna Albrechtová - zpěv s klavírním doprovodem

Aneta Astrová - zpěv s klavírním doprovodem

Barbora Ulrychová - zpěv s kytarovým doprovodem


Dramatické vystoupení - Kytice - Polednice v moderním podání

- účinkují - Albrechtová, Jakubíková, Staňová, Šarman


Sportovní vystoupení - jojo triky

- účinkuje -  Jakub Kopecký


Taneční vystoupení - taneční sestava

- účinkují - Asterová, Jakubíková, Wildová, Růžková


Výtvarná práce - Senioři budou zapojeni do výroby velikonočních ozdob - zajíček aj., a to za asistence ostatních členů parlamentu.

 

V rámci tohoto meetingu se dále hlasovalo o vhodném umístění schránky důvěry, jež pod vedením pana učitele Kroupy vyrobí žáci 8. a 9. ročníků. Schránka bude začátkem února nainstalována do prostor podzemních šaten (poblíž vstupu  do keramických dílen).

 

Váš Školní parlament

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu