Základní škola a mateřská škola Děčín III

11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek

10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

2 bronzové úspěchy našich stolních tenistů

30.10.2017 06:41

Dne 24.10.2017 proběhlo v hale SKST Děčín okresní finále ve stolním tenisu ve čtyřech kategoriích – mladší žáci a žákyně ( 6.-7.třída ) a starší žáci a žákyně ( 8.-9.třída ). ZŠ Březová byla, jako již spoustu let, hlavním organizátorem turnaje a přála si, aby její svěřenci byli opět úspěšní. To se také podařilo. I přes velmi silnou konkurenci ( celkově se zúčastnilo více než 100 tenistů ) jsme získali 2 bronzové medaile. V nejprestižnější ( a také nejobsazenější ) kategorii starších žáků vybojovali Adam Stárek, Aleš Ritter, Jirka Rubeš a Filip Kafka parádní třetí místo. Od finále je dělil jediný míček. Na třetí příčce se umístily i starší žákyně ve složení Lenka Benešová, Klára Hejzáková a Káťa Černá. Na čtvrtých místech skončili mladší žáci ( Ondra Postl, Vojta Hois, Lukáš Volek a Tomáš Jelínek ) a také mladší žákyně ( Markéta Mánková, Lucka Itterheimová a Klára Wojnarovská ). Všem zmíněným patří velké uznání za několikahodinovou dřinu a za udržení prestiže stolního tenisu na ZŠ Březová.