Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

50 sekund od finále

01.11.2015 18:42

Dne 15.10.2015 se na hřišti FK Junior Děčín uskutečnilo okresní finále v malé kopané žáků 6. - 7. tříd ZŠ. 8 družstev bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech. Naši kluci po dvou jasných výhrách nad ZŠ Na Stráni,  Máchovkou B  a jedné prohře s Kamenickou A postoupili z druhého místa do semifinále. Tam čekal soupeř z nejtěžších – pořadatelské mužstvo ze ZŠ Máchovo nám. A, výhradně složené z vybraných fotbalistů, hrajících celoročně pospolu. Ještě 50 sekund před koncem to vypadalo na senzaci, neboť naši kluci vedli 1:0. Bohužel Máchovka šťastně vyrovnala a na penalty postoupila do finále. Naši kluci obsadili konečné 4.místo. Hrálo se za velmi nehostinných podmínek (neustálý déšť, chladno), ale i přesto byly k vidění vysoce kvalitní zápasy s výbornými individuálními výkony.

Naše družstvo hrálo v tomto složení: Filip Kafka, Vítek Horák ( brankáři ), v poli Jirka Rubeš, Adam Stárek, Jakub Šleier, David Šleier, Mirek Korpa, David Korpa, Adam Kohout a Matěj Mazourek.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu