Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

9. A na školním výletě v Autokempu Kristýna

04.06.2019 12:45

Ve dnech 23. – 25. 5. se třída 9.A zúčastnila školního výletu do autokempu Kristýna u Hrádku nad Nisou. Cesta vlakem a autobusem trvala necelé tři hodiny.

Z vlakového nádraží jsme se vydali na 3km dlouhou cestu do autokempu Kristýna. Jelikož jsme spali pod stany, tak jsme si veškeré vybavení nesli na našich bedrech. Poté následovalo stavění stanů, které jsme společnými silami zvládli. :-)

Ještě ve čtvrtek jsme navštívili místo, kde se na jednom místě potkávají tři státy – Česko, Německo a Polsko – tzv. Trojmezí. Cestou tam jsme se podívali na místní mokřady, kde jsme měli možnost vidět mnoho druhů ptactva a rostlinstva. V pátek jsme si udělali 18km výlet přes Chotyni na hrad Grabštejn. Počasí nám přálo, a tak jsme viděli daleko do Německa a Polska.

Výlet jsme si všichni moc užili, zažili spoustu srandy, poznali nové kouty naší republiky a strávili pěkné společné chvíle. :-)

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu