Základní škola a mateřská škola Děčín III27.05.2020

Platby za měsíce březen, duben, květen a červen 2020 Vám budou vráceny během letních prázdnin. vedení školy

Zobrazit celý článek


13.05.2020

Vážení rodiče, těší nás Váš zájem o naši školu. Dle Opatření MŠMT proběhl zápis k poviné školní docházce pro školní rok 2020/2021 na naší základní škole bez osobní přítomnosti dětí v období od 14. 4. do 30. 4. 2020. Na základě výsledku zápisu jsme se rozhodli přijmout všechny děti (i nespádové), u nichž jste projevili zájem a zapsali je k nám. Seznam dětí (pod registračními čísly) přijatých k z…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Adaptační pobyt šestky se vydařil

08.10.2018 13:55

Přechod dětí na 2. stupeň je náročný nejen pro samotné žáky, ale i jejich nové třídní učitele.
Třída VI. A měla možnost pod taktovkou své nové třídní a jedné učitelky z pedagogického sboru otestovat na vícedenním adaptačním pobytu, jaké vztahy ve třídě panují, zda se všichni navzájem dobře znají, jestli umí spolupracovat, podporovat se, pomáhat si a respektovat zvláštnosti jednotlivců. Celý pobyt probíhal ve dnech 25. – 27. 9. 2018 v rekreační chatě Vilda nedaleko Jiřetína pod Jedlovou. Velkou pomocí a oporou oběma učitelkám byly 4 vybrané žákyně IX. A, a tak se mohl uskutečnit náročný program plný turistiky, seznamovacích her, sportu a jiných aktivit. Nejvíce děti zaujal výšlap na zříceninu hradu Tolštejn a výstup do strmého kopce Křížové cesty, dále honba za pokladem se stanovišti a s plněním vědomostních úkolů, tajemné procházky po setmění do blízkého okolí. Vyhodnoceny byly i nejlepší pokoje za úklid. Každý žák obdržel před odjezdem diplom za úspěšné absolvování pobytu včetně sladké odměny a slečny z devítky navíc veliké poděkování za trpělivý přístup k mladším dětem a péči o ně.
Už na zpáteční cestě domů padla otázka – kam příští rok? Tak uvidíme.

Ing. B. Ihnátová + Mgr. I. Košková   

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu