Základní škola a mateřská škola Děčín III03.06.2020

Vážení zákonní zástupci,   v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích. Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, pří…

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Aktualizace: 2. 6. 2020 Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit vznik dalších skupin na 1. stupni, nebude naše škola umožňovat dodatečné zapisování žáků k prezenční výuce do 30. 6. 2020.                                 vedení školy V Děčíně dne 11. 5. 2020 Vážení zákonní zástupci,  v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 1. až …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce ŠD - Březen ve školní družině

01.04.2019 08:01

Jako každý rok se v březnu věnujeme ve všech činnostech více knihám, jejich autorům, ilustrátorům a ilustracím. Představujeme dětem knihy z naší knihovny, děti nosí své oblíbené tituly do ŠD. 

Knihovna již po druhé vyhlásila Březen - měsíc  čtenářů s podtitulem ,,Nevíš co číst? Vydej se na rande s neznámou knihou, přečti ji a buď odměněn." My jsme se opět přihlásili a jsme v kontaktu s pobočkou knihovny v Děčíně 3. Paní knihovnice nám přinesla čtyři krásně zabalené dárky. Každá paní vychovatelka si vylosovala jeden pro své oddělení a s dětmi si ho společně rozbalily. První oddělení četlo Pejskování s Polynou, druhé Špekáčkova psí akademie - Pip a přátelská packa, třetí oddělení se bavilo knihou Detektivové a čtvrté Penzion pro zvířatka. Po přečtení jeden zástupce oddělení, po společné debatě, vyplnil odpovědi na tři otázky.
Ve středu 27.3. jsme se zašli do naší staroměstské knihovny podívat, děti se dověděly spoustu užitečných věcí o chodu knihovny. Se zájmem si četly a prohlížely knížky, které je zaujaly, hlavně novinky a také si mohly vybrat z řady časopisů. 
Po vrácení zapůjčených knih pro soutěž jsme byli štědře odměněni. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 
Číst si ale budeme po celý rok.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu