Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce ŠD - Prosinec ve školní družině

18.12.2019 09:17

Tento měsíc si velmi užíváme.

Začínali jsme před první adventní nedělí psaním DOPISU PRO JEŽÍŠKA. Všechny dopisy jsou vystaveny u 1. - 4. oddělení.

V pátek 6. 12. proběhl MIKULÁŠSKÝ DEN. Ve všech odděleních děti plnily čertovské úkoly, aby mohly získat očekávaný  poklad.

V úterý 10.12. bojovala oddělení mezi sebou o slepení nejdelšího papírového VÁNOČNÍHO ŘETĚZU. Vyhrálo 3. oddělení. Řetěz nám zdobí chodbu ŠD.

Po ctyři pátky jsme shlédli čertovské a vánoční pohádky. Před každou páteční pohádkou jsme si zazpívali několik vánočních písní nebo koled za doprovodu kláves a rytmických nástrojů.

V úterý 17.12. jsme se ve všech odděleních  slavnostně rozloučili VÁNOČNÍ BESÍDKOU. Děti si při mlsání cukroví vyslechly vánoční příběh, zopakovaly si vánoční zvyky a tradice, zazpívaly si vánoční písně a koledy. Také si na populární vánoční písně zatančily. Besídku jsme zakončili rozbalováním dárků, které jsme našli pod vánočním stromečkem.

Děkujeme rodičům za spolupráci v tomto kalendářním roce a přejeme všem klidné VÁNOCE a hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2020.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu