Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce ŠD - Prosinec ve školní družině

18.12.2019 09:17

Tento měsíc si velmi užíváme.

Začínali jsme před první adventní nedělí psaním DOPISU PRO JEŽÍŠKA. Všechny dopisy jsou vystaveny u 1. - 4. oddělení.

V pátek 6. 12. proběhl MIKULÁŠSKÝ DEN. Ve všech odděleních děti plnily čertovské úkoly, aby mohly získat očekávaný  poklad.

V úterý 10.12. bojovala oddělení mezi sebou o slepení nejdelšího papírového VÁNOČNÍHO ŘETĚZU. Vyhrálo 3. oddělení. Řetěz nám zdobí chodbu ŠD.

Po ctyři pátky jsme shlédli čertovské a vánoční pohádky. Před každou páteční pohádkou jsme si zazpívali několik vánočních písní nebo koled za doprovodu kláves a rytmických nástrojů.

V úterý 17.12. jsme se ve všech odděleních  slavnostně rozloučili VÁNOČNÍ BESÍDKOU. Děti si při mlsání cukroví vyslechly vánoční příběh, zopakovaly si vánoční zvyky a tradice, zazpívaly si vánoční písně a koledy. Také si na populární vánoční písně zatančily. Besídku jsme zakončili rozbalováním dárků, které jsme našli pod vánočním stromečkem.

Děkujeme rodičům za spolupráci v tomto kalendářním roce a přejeme všem klidné VÁNOCE a hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2020.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu