Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Akce Školního parlamentu "Pomoc starším"

"Pomoc starším" očima parlamenťáků
(sepsala Kristýna Albrechtová)
Dne 26. března 2015 jsme v rámci realizace projektu "Pomoc starším" navštívili centrum Komplexní domácí péče & Odlehčovací služby.
Pro klienty zařízení byl připraven bohatý program, který jsme půl roku připravovali v rámci našich parlamentních setkání.
Naše pocity po příchodu do zařízení byly smíšené, ale nervozita brzy z každého opadla. Vystoupení, které trvalo přibližně hodinu, zpestřilo klientům zařízení všední dny. Některým tekly slzy (doufáme, že to byly slzy radosti), jiní se naopak celou dobu usmívali. Moc jsme si vážili okamžiku bližšího kontaktu s klienty, kterým jsme v rámci výtvarné části projektu pomáhali s výrobou velikonočních zvířátek z papíru.
Doufáme, že se do zařízení přijdeme brzy znovu podívat. Pro všechny účastníky tohoto projektu to byla veliká a cenná zkušenost.

Tímto celý parlament děkuje paní učitelce Kroupové a panu učiteli Kroupovi za doprovod, podporu a výpomoc, dále naše poděkování patří  paní učitelce Stínilové, jež nám vyrobila nádherné kulisy pro divadelní představení.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu