Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Aktivita školní družiny v měsíci prosinci

22.12.2016 07:03

Prosinec 2016 byl pro školní družinu mimo jiné, plný větších či menších akcí.
Začínali jsme 1.12. - DOPIS JEŽÍŠKOVI - děti se učí napsat nebo nakreslit svá přání, formou dopisu. Jsou také poučeni o kouzelných slovíčkách, které by v dopisu neměly chybět. (dopisy vždy vystavíme k nahlédnutí u 1. - 4. oddělení.)
Také máme pro děti připraveny adventní kalendáře se sladkostmi nebo s drobnou hračkou.
Nesmíme zapomenout na tzv. BARBORKY, trhané 4. 12. s  větvičkami smrčku nám zdobí naše třídy.
5.12. - MIKULÁŠSKÝ DEN -  tento den mohou přijít děti v tématických převlecích. V odděleních děti mají od Mikuláše úkoly, aby získaly čertovský poklad. V pytli našly děti čokoládová lízátka a také nějakou bramboru.
6.12. - VÁNOČNÍ ŘETĚZ - soutěž všech oddělení ŠD - děti musí na čas slepit nejdelší papírový řetěz, kdy spolu musí komunikovat, být rychlí, ale pečliví a zruční. Vyhrálo 3. oddělení. Řetězy nám zdobí chodbu ŠD.
9.12. - VÁNOČNÍ TRHY - snažili jsme se vyrobit lákavé výrobky a upéct něco dobrého na zub. Děkujeme rodičům, kteří pro nás také něco vyrobili nebo upekli. Atmosféra byla pěkná a my, vychovatelky, děkujeme všem, kteří si u nás něco zakoupili. Všechny peníze budou použity pro děti v ŠD.
VÁNOČNÍ PÍSNĚ A KOLEDY nás provází po celý měsíc a všichni si ještě společně zazpíváme u stromečku vždy před pohádkou.
Poslední akce byla dne 21.12. - VÁNOČNÍ BESÍDKA - usedáme ke slavnostně vyzdobenému stolu - děti si přinesly trochu cukroví, zpívali a poslouchali jsme koledy, četli krátký vánoční příběh, vyprávěli si o těšení  se na Ježíška, opakovali si vánoční zvyky a zahráli si nějakou soutěž nebo plnili vánoční kvíz. Cukroví pomalu ubývalo a zazvonil zvoneček a i u nás byly pod stromečkem dárky. Potom nás už čekalo jen nové hry vybalit a hrát si.
Přejeme všem rodičům a rodinným příslušníkům KLIDNÉ VÁNOCE a hodně zdraví a štěstí do NOVÉHO ROKU 2017 !

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu