Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Beseda 6. B s pracovníky městského útulku v Děčíně

05.11.2015 11:10

Celá třída se dnes zúčastnila besedy, která seznamuje mladší generaci s ochranou živých přátel, kteří žijí společně s námi, nebo v našem okolí. Velmi aktivní byl psík Piškot, který se do útulku dostal přes svá vážná zranění, ale měl ve svém životě štěstí na ochotné a přátelské lidi. Pán kluky i děvčata seznámil s nelehkou prací s odchytem zvířat. Stále častěji se pracovníci potýkají i s odchytem cizokrajných plazů, ať již jedovatých či nejedovatých a odchytem ptactva. Dále jsme si povídali i o různých zajímavostech z běžného života spolupracovníků útulku.

Velké poděkování patří pracovníkům útulku, ale i klukům a děvčatům, kteří mysleli na druhé a přinesli krmení pro zvířátka, kteří svůj život mají zkomplikovaný lidmi, nebo nešťastným úrazem.

Autor: Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu