Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Biologická olympiáda 2016 - mladší kategorie

25.04.2016 12:29

Biologická olympiáda pro kategorii 6. a 7. ročníky probíhala v tomto školním roce v krásném prostředí biologické a chemické laboratoře v České Kamenici.  Naší školu reprezentovali první dva úspěšní řešitelé z kola školního Petr Miškovský a Miloslava Veselá. Soutěž je náročná, jak po stránce vědomostní, ale také i praktické, kde soutěžící ukázali, co se naučili. Krásné ukázky z flóry a fauny poznávali v oblasti poznávání.  Jako vstupní úkol si každý soutěžící musel zpracovat vybranou laboratorní práci a zpracovat jí, nebyl lehký úkol. Oba se zadané práce zhostili velmi pěkně. Petr Miškovský osadil velmi krásné 9. místo a Míla Veselá, která patřila v tomto roce mezi nejmladší účastníky, se neztratila a obsadila 20. místo. Oba soutěžící si odnesli příjemné zážitky, poznatky a radost z dalšího bádání a pozorování přírody.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu