Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Biologická olympiáda 2016

08.02.2016 09:35

V pátek 2. února se konala na naší škole tradiční biologická olympiáda ve všech kategoriích. Žáci si prověřili své teoretické, ale i praktické vědomosti a ukázali, že o přírodě ví mnoho. Pochvala byla udělena všem soutěžícím a první dva postupují do okresního kola, kde je čeká nejen příprava své laboratorní práce, ale i nabývání dalších vědomostí. Všem gratulujeme a držíme pěsti v dalších postupových kolech, ale i ročnících této soutěže.

Pořadí kategorie D. – 6. a 7. třída

  1. místo Miškovský Petr 36,5 b.
  2. místo Veselá Miloslava 33,5 b.
  3. místo Kafka Filip 32,5 b.

 

Na dalších místech se umístili tito soutěžící: Nachtmannová Marie, Nguyen Anička, Halíčková Petra, Husáková Tereza, Rubeš Jiří, Mucek Dominik a Blanická Eliška.  

 

Kategorie C – 8. - 9. třída

  1. místo Miškovská Tereza 59 b.
  2. místo Vitoušová Karolína 43 b.
  3. Vinický Ondřej 39 b.

 

Na dalších místech se umístili soutěžící s velmi pěkným bodovým ohodnocením – Růžková Karolína, Ulrychová Bára, Bašová Karolína, Staňová Anežka, Horáková Tereza, Bešťák Radek.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu