Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Bramborová medaile pro naše fotbalisty

Dne 30. 10. 2014 se konalo i za účasti naší školy okresní finále v malé kopané žáků 6. - 7. tříd. Sedm družstev bojovalo ve dvou skupinách. Nejlepší 2 družstva z každé skupiny postupovala do semifinále. Našim klukům se to povedlo, a tak je v boji o finále čekala silná ZŠ Kamenická. Po prohře byli kluci „odsouzeni“ k boji o 3. místo, v němž po slibném začátku nakonec podlehli ZŠ Dr. Mir. Tyrše. Kluci tak obhájili loňské 4. místo a my budeme doufat, že v dalších letech dosáhnou na vytouženou medaili. Naše mužstvo hrálo v tomto složení: Erik Staněk, Jakub Zupko, Valda Pospíšil, Mirek Korpa, Míša Zelenický, Martin Novotný, Tomáš Mrkos, Matěj Mazourek , Petr Šenk a Fanda Mánek. Mgr. M. Pazderka

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu