Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Bramborová medaile pro naše fotbalisty

Dne 30. 10. 2014 se konalo i za účasti naší školy okresní finále v malé kopané žáků 6. - 7. tříd. Sedm družstev bojovalo ve dvou skupinách. Nejlepší 2 družstva z každé skupiny postupovala do semifinále. Našim klukům se to povedlo, a tak je v boji o finále čekala silná ZŠ Kamenická. Po prohře byli kluci „odsouzeni“ k boji o 3. místo, v němž po slibném začátku nakonec podlehli ZŠ Dr. Mir. Tyrše. Kluci tak obhájili loňské 4. místo a my budeme doufat, že v dalších letech dosáhnou na vytouženou medaili. Naše mužstvo hrálo v tomto složení: Erik Staněk, Jakub Zupko, Valda Pospíšil, Mirek Korpa, Míša Zelenický, Martin Novotný, Tomáš Mrkos, Matěj Mazourek , Petr Šenk a Fanda Mánek. Mgr. M. Pazderka

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu