Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Bronzová florbalová radost

17.12.2015 09:22

Po absolvování okrskových finále v měsíci listopadu následovalo pouze pro 4 nejlepší týmy (z celkových 17) absolutní okresní finále, konané 10. 12. 2015 ve Varnsdorfu. ZŠ Březová si účast na tomto turnaji kategorie 8. - 9. tříd zaslouženě vybojovala 2. místem, a tak vše, čeho by kluci dosáhli navíc, byla by už jen třešnička na dortu. Nejlepší 4 týmy ZŠ Kamenická, Gymnázium Varnsdorf, ZŠ Markvartice a naši kluci si to mezi sebou rozdali každý s každým. Po vítězství nad Markvarticemi 4:1 a následných těsných porážkách od Kamenické a vítězného Varnsdorfu (shodně 0:1) skončili naši chlapi na skvělém třetím místě. 

Březovku reprezentovali: Martin Hypius, Radek Bešťák (brankáři) – v poli David Šarman, Vítek Horák, Míša Zelenický, Kryštof Javorek, Adam Kafka, Matěj Coufal, Marcel Vysušil, Kuba Bulyho , David Hamršmíd a Petr Šolc. Velká gratulace za letošní velmi úspěšnou florbalovou sezonu. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu