Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Čtvrtý meeting Školního parlamentu

Dne 13. 11. 2014 se konal čtvrtý meeting Školního parlamentu. Současně se jednalo o první společnou teambuildingovou akci, která se uskutečnila v odpoledních hodinách v palačinkárně děčínského zámku a poté v podniku Bublemania. Toto setkání sloužilo nejen k intenzivnějšímu seznámení "parlamenťáků", nýbrž také k plánování dalších organizačních kroků. Na základě besedy u palačinky a mléčného koktejlu bylo demokraticky rozhodnuto o přesunu termínu konání projektu "Pomoc starším" na dobu po Vánocích, a to z časových důvodů. Předsedkyně parlamentu též přednesla jasný návrh plánovaných aktivit a vystupujících v rámci výše zmíněného projektu.
Díky vysoké účasti členů Školního parlamentu se akce vydařila a maximálně splnila plánovaný účel. Již nyní se těšíme na další.
Vy se současně můžete těšit na naši fotogalerii, která bude k vidění na tomto serveru či na nástěnce.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu