Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2019

Vedení školy a všichni zaměstnanci přejí příznivcům naší školy krásné prožití letních měsíců, hodně sluníčka, odpočinku a v září se těšíme nashledanou!

Zobrazit celý článek


27.06.2019

A je tu loučení... Ve středu 19. června jsme si užili venkovní párty v Kozinci. Děti si vybraly z nabídky nanuků a jiných dobrot. Počasí nám přálo a akce se vydařila. Ve středu 26. června proběhla velmi očekávaná "Prázdninová" diskotéka. Výzdoba byla v prázdninově havajském stylu.Tančili jsme na známé hity a nezabránilo nám v tom ani velké horko. Výhodu měli ti, kdo zvolili jako převlek plavky. …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčín Open 2019

15.05.2019 14:48

Dne 7. 5. 2019 proběhl na Zimním stadionu v Děčíně prestižní florbalový turnaj Děčín Open. 10 týmů věkové kategorie 3. -5. třídy ZŠ bylo rozděleno do dvou pětičlenných skupin. Po drtivých vítězstvích nad Benešovem nad Ploučnicí 13:0 a Markvarticemi 14:0 vyhráli naši kluci i zápas se ZŠ Miroslava Tyrše B v poměru 4:1. Nervy drásající  bitva o postup do finále mezi ZŠ Březová a ZŠ Dr.Miroslava Tyrše A skončila remízou 3:3, a tak naši florbalisté díky mnohem lepšímu skóre postoupili do finále. Zde na ně čekal soupeř z nejtěžších - ZŠ Kamenická. Kluci byli nažhaveni vrátit jim porážku z březnového okresního finále 3:4. Začali výborně, dlouho vedli. Až v druhé polovině zápasu dostali 2 góly a i přes množství šancí prohráli 1:2. Skončili na krásném druhém místě, ale slzičky mírného zklamání samozřejmě nechyběly.

Naši školu reprezentovali: Jára Moučka (brankář) –  v poli: Šimon Postl, Dominik Krajdl, Kevin Kváš, David Bozseník, Šimon Šejc, Dominik Sedláček, Tomáš Novotný, Péťa Krátký a Mára Holec.

Klukům gratulujeme a budeme příští rok věřit ve vítězství.

                                                                                  

                                                                                                           Mgr. M. Pazderka

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu