Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčínský laický záchranář

Ve středu 11. února pořádala SZŠ již 4. ročník soutěže Děčínský laický záchranář, tentokrát v obchodním centru Pivovar.  Naši školu reprezentovali hoši z 9. třídy -  Patrik Neumann, Honza Kadlec, Colin Pavlák a Tomáš Kalous. Na soutěžící čekaly reálné situace, kde si měli poradit například s otevřenou zlomeninou, naraženými žebry, pořezanými žílami či vyvrknutým kotníkem. Museli také rozpoznat pacienta s cukrovkou a předvedli vzornou resuscitaci. Výkony soutěžících hodnotili samotní záchranáři z děčínské záchranné služby. Hoši si v jednotlivých situacích vedli výborně a nakonec ve velké konkurenci získali krásné 4. místo, za což jim patří obrovská gratulace. Za přípravu žáků patří poděkování paní učitelce Kopejskové.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu