Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčínský laický záchranář

Ve středu 11. února pořádala SZŠ již 4. ročník soutěže Děčínský laický záchranář, tentokrát v obchodním centru Pivovar.  Naši školu reprezentovali hoši z 9. třídy -  Patrik Neumann, Honza Kadlec, Colin Pavlák a Tomáš Kalous. Na soutěžící čekaly reálné situace, kde si měli poradit například s otevřenou zlomeninou, naraženými žebry, pořezanými žílami či vyvrknutým kotníkem. Museli také rozpoznat pacienta s cukrovkou a předvedli vzornou resuscitaci. Výkony soutěžících hodnotili samotní záchranáři z děčínské záchranné služby. Hoši si v jednotlivých situacích vedli výborně a nakonec ve velké konkurenci získali krásné 4. místo, za což jim patří obrovská gratulace. Za přípravu žáků patří poděkování paní učitelce Kopejskové.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu