Základní škola a mateřská škola Děčín III03.06.2020

Vážení zákonní zástupci,   v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích. Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, pří…

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Aktualizace: 2. 6. 2020 Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit vznik dalších skupin na 1. stupni, nebude naše škola umožňovat dodatečné zapisování žáků k prezenční výuce do 30. 6. 2020.                                 vedení školy V Děčíně dne 11. 5. 2020 Vážení zákonní zástupci,  v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 1. až …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčínský skřivánek

15.01.2018 00:26

Ve čtvrtek 4. ledna proběhlo na naší škole základní, školní kolo pěvecké soutěže „Děčínský skřivánek“. Následně o týden později slavnostní přehlídka na děčínském zámku, v krásném a důstojném prostředí hodného takové události. Právě tam byly vyhlášeny výsledky dvou kategorií, neboť pro letošní ročník byly stanoveny právě pouze dvě. Soutěžících, kteří se pro rok 2018 ucházeli o pomyslný titul SKŘIVÁNEK NAŠÍ ŠKOLY, bylo k velkému a milému překvapení více než v loňském roce. Držiteli naší putovní trofeje, postupujícími a reprezentujícími naši školu v městském kole a našimi šampióny a želízky v ohni jsou:

Kategorie 1. až 5. třídu   

  1. Viktorka DVOŘÁČKOVÁ
  2. Eliška KRAMEROVÁ
  3. Jan HOŠEK

  

Kategorie 6. až 9. ročník

  1. Anežka KLIKAROVÁ
  2. Michaela VRABCOVÁ
  3. Veronika KUBELKOVÁ

 

Vítěz je vždy jen jeden, ale svým zpěvem a projevem porotu přesvědčili k udělení čestného uznání za výtečný výkon zpěváci: Vojtíšek Miškovský, Laura Mikelová a Adélka Pirunčíková, Verunka Hošková, Julie Horvátová a Vojta Havránek.

Medajle zlaté a uznání za úsilí, nasazení a odvahu však patří všem.

Velké díky patří p. korepetitorce Marcelce Ledvinkové a  p. uč. Marcelce Bárové, p. uč. Michalu Pazderkovi, p. as. Davidu Michálkovi a as. Blaničce Taichové Kaiserové za pomoc při realizaci a zdárnému průběhu celého klání.

 

Věříme, že i letošní rok byl pro všechny příjemný, tak zase za rok. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu