Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčínský skřivánek

15.01.2018 00:26

Ve čtvrtek 4. ledna proběhlo na naší škole základní, školní kolo pěvecké soutěže „Děčínský skřivánek“. Následně o týden později slavnostní přehlídka na děčínském zámku, v krásném a důstojném prostředí hodného takové události. Právě tam byly vyhlášeny výsledky dvou kategorií, neboť pro letošní ročník byly stanoveny právě pouze dvě. Soutěžících, kteří se pro rok 2018 ucházeli o pomyslný titul SKŘIVÁNEK NAŠÍ ŠKOLY, bylo k velkému a milému překvapení více než v loňském roce. Držiteli naší putovní trofeje, postupujícími a reprezentujícími naši školu v městském kole a našimi šampióny a želízky v ohni jsou:

Kategorie 1. až 5. třídu   

  1. Viktorka DVOŘÁČKOVÁ
  2. Eliška KRAMEROVÁ
  3. Jan HOŠEK

  

Kategorie 6. až 9. ročník

  1. Anežka KLIKAROVÁ
  2. Michaela VRABCOVÁ
  3. Veronika KUBELKOVÁ

 

Vítěz je vždy jen jeden, ale svým zpěvem a projevem porotu přesvědčili k udělení čestného uznání za výtečný výkon zpěváci: Vojtíšek Miškovský, Laura Mikelová a Adélka Pirunčíková, Verunka Hošková, Julie Horvátová a Vojta Havránek.

Medajle zlaté a uznání za úsilí, nasazení a odvahu však patří všem.

Velké díky patří p. korepetitorce Marcelce Ledvinkové a  p. uč. Marcelce Bárové, p. uč. Michalu Pazderkovi, p. as. Davidu Michálkovi a as. Blaničce Taichové Kaiserové za pomoc při realizaci a zdárnému průběhu celého klání.

 

Věříme, že i letošní rok byl pro všechny příjemný, tak zase za rok. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu