Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Děčínský skřivánek

15.01.2018 00:26

Ve čtvrtek 4. ledna proběhlo na naší škole základní, školní kolo pěvecké soutěže „Děčínský skřivánek“. Následně o týden později slavnostní přehlídka na děčínském zámku, v krásném a důstojném prostředí hodného takové události. Právě tam byly vyhlášeny výsledky dvou kategorií, neboť pro letošní ročník byly stanoveny právě pouze dvě. Soutěžících, kteří se pro rok 2018 ucházeli o pomyslný titul SKŘIVÁNEK NAŠÍ ŠKOLY, bylo k velkému a milému překvapení více než v loňském roce. Držiteli naší putovní trofeje, postupujícími a reprezentujícími naši školu v městském kole a našimi šampióny a želízky v ohni jsou:

Kategorie 1. až 5. třídu   

  1. Viktorka DVOŘÁČKOVÁ
  2. Eliška KRAMEROVÁ
  3. Jan HOŠEK

  

Kategorie 6. až 9. ročník

  1. Anežka KLIKAROVÁ
  2. Michaela VRABCOVÁ
  3. Veronika KUBELKOVÁ

 

Vítěz je vždy jen jeden, ale svým zpěvem a projevem porotu přesvědčili k udělení čestného uznání za výtečný výkon zpěváci: Vojtíšek Miškovský, Laura Mikelová a Adélka Pirunčíková, Verunka Hošková, Julie Horvátová a Vojta Havránek.

Medajle zlaté a uznání za úsilí, nasazení a odvahu však patří všem.

Velké díky patří p. korepetitorce Marcelce Ledvinkové a  p. uč. Marcelce Bárové, p. uč. Michalu Pazderkovi, p. as. Davidu Michálkovi a as. Blaničce Taichové Kaiserové za pomoc při realizaci a zdárnému průběhu celého klání.

 

Věříme, že i letošní rok byl pro všechny příjemný, tak zase za rok. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu