Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Devátá třída na Dni řemesel

V úterý 4.11.2014 se žáci 9. třídy zúčastnili projektu pro rozvoj technického vzdělávání na Děčínsku s názvem Den řemesel, který pořádala Střední škola lodní dopravy a technických řemesel. Studenti navštívili jak tuto školu, tak i dílenskou školní loď v Rozbělesích. Na jednotlivých pracovištích si vyzkoušeli svoji zručnost – razili a řezali závity do různých materiálů, vysoustružili kostičku ze dřeva, z měkkého materiálu vysekli obrazec, vázali základní uzly, měli možnost nastartovat motor, házeli lanem na cíl a měřili, stříhali a ohýbali plech. Tento den byl pro žáky nejen zábavný, ale zároveň jim pomůže při rozhodování o další etapě jejich života, a to s výběrem střední školy. Ing. Jana Kozlovskiy

Fotogalerie:

Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel Den řemesel

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu