Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Deváťáci prvnímu stupni

Na pondělí 15. 6. 2015 si žáci 9. třídy připravili projektový den pro 1. stupeň s názvem „Deváťáci prvnímu stupni“. Cílem bylo mladším žákům ukázat, co všechno se ve škole i mimo ni doposud naučili. Naopak chtěli, aby se jim děti z prvního stupně pochlubily, jak jsou šikovné a snaživé. Během celého dopoledne děti navštívily 9 míst na druhém stupni, kde se jim postupně věnovaly jednotlivé skupiny „deváťáků“. Děti hledaly zvířátka, popovídaly si o první pomoci, vyzkoušely si zajímavé pokusy z fyziky, vyplňovaly pohádkovou křížovku, kreslily podle přednesené básničky, nechybělo ani zpívání s kytarou a musely předvést také své pohybové dovednosti ve fotbale, vybíjené a tancování. Z každého stanoviště si odnesly malou odměnu a věřím, že i spoustu nových zážitků a zajímavých informací. Velké poděkování patří žákům 9. třídy, kteří se do posledního na přípravě této akce podíleli. Ing. Jana Kozlovskiy

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu