Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Druhý meeting Školního parlamentu

Druhý meeting Školního parlamentu (dále jen ŠP) se konal dne 16. 10. 2014 a nesl se v duchu parlamentních voleb na post předsedy, místopředsedy a zapisovatele.
Předsedkyní ŠP se na základě demokratické volby stala žákyně 9. ročníku K. Albrechtová, která tak získala právo na vlastní dosazení členů ŠP na post místopředsedy a zapisovatele, což bylo zajímavou změnou oproti volbám v předešlých letech. Místopředsedkyní a zapisovatelkou se tak staly žákyně 9. ročníku - A. Jakubíková a B. Staňová.
Vedení školního parlamentu bylo pověřeno třemi úkoly:
1) navrhnout program teambuildingové akce ŠP
2) vytvořit seznam talentovaných žáků školy v oblasti umění
3) zpracovat stručně návrh programu pro projekt "Radost starším"
Školní parlament se schází jednou za 14 dní. A to vždy ve čtrtek od 7:00 v hudebně. Příští schůzka se koná 30.10.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu