Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Ekologická soutěž

22.11.2018 15:51

Ve středu 21. 11. 2018 se žáci naší školy zúčastnili 22. ročníku Ekologické soutěže v České Lípě. Letošní téma bylo „Voda v přírodě“.

Za naši školu soutěžily 2 týmy, této soutěže jsme se zúčastnili vůbec poprvé. Soutěže se primárně účastní žáci 8. a 9. tříd, lze zapojit i žáky mladší, avšak některé úlohy mohou být vzhledem k jejich věku velmi náročné. Obsahem jednotlivých stanovišť soutěže bylo vyplnění vědomostního testu, praktické poznávání organismů, umět poznat na slepé mapě řeku a přiřadit k ní správné město, kterým protéká. Dále se měli soutěžící zamyslet nad vztahem chovu hospodářských zvířat a čistoty vody a mnoho a mnoho dalších úkolů. I přes to, že soutěž je cílena na starší žáky, podařilo se nám obhájit skvělé 6. a 16. místo z celkového počtu 27 soutěžících týmů. Na šestém místě se umístil tým složený z žáků Jiří Rubeš, Tomáš Jelínek a Matylda Linková, na šestnáctém místě pak tým ve složení Alexandra Verecká, Adam Miškovský a Andrea Klabanová.

Účastníkům soutěže děkuji za účast, gratuluji a budu se těšit opět za rok.

Mgr. Lukáš Bartoň

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu