Základní škola a mateřská škola Děčín III20.11.2019

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje. ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html). Cena Šv…

Zobrazit celý článek


20.11.2019

Dne 18. 11. 2019 se žáci 9.A zúčastnili exkurze v Zoo Ústí nad Labem, kde se seznámili v rámci volby povolání s profesemi, které se podílejí na chodu a činnosti zoologické zahrady. Formou presentace byly žákům nejprve představeny funkce zoologické zahrady jako takové, dále měli žáci odvodit z fotografií v presentaci, jaká zaměstnaní najdou v zoo uplatnění. Obory jako zoolog, veterinář, chovatel na…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Evropský den jazyků

30.09.2015 11:16

Jako již každý rok, tak i letos se naše žákyně a žáci - Bára Ulrychová, Aneta Astrová, Karolína  Vitoušová, Šárka Neumannová, Tereza Miškovská, Markéta Červená, Ondřej  Vinický, David Šarman a Radek Bešťák - zúčastnili soutěže Evropský den jazyků pořádané EOA Děčín. Zde se studenty řešili řadu úkolů, v nichž prokazovali své vědomosti a měli možnost prověřit své jazykové dovednosti před odjezdem do Anglie. Děkujeme a blahopřejeme k dobře prožitému dni.

Autor: Mgr. Miroslava Horáčková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu