Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Evropský den jazyků

30.09.2015 11:16

Jako již každý rok, tak i letos se naše žákyně a žáci - Bára Ulrychová, Aneta Astrová, Karolína  Vitoušová, Šárka Neumannová, Tereza Miškovská, Markéta Červená, Ondřej  Vinický, David Šarman a Radek Bešťák - zúčastnili soutěže Evropský den jazyků pořádané EOA Děčín. Zde se studenty řešili řadu úkolů, v nichž prokazovali své vědomosti a měli možnost prověřit své jazykové dovednosti před odjezdem do Anglie. Děkujeme a blahopřejeme k dobře prožitému dni.

Autor: Mgr. Miroslava Horáčková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu