Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Exkurze 3. tříd

Dne 28. 11. 2014 třetí třídy navštívily Dům Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Na žáky čekala interaktivní expozice, která je přenesla do nejskrytějších zákoutí místní přírody a seznámila je s historií a kulturou Českého Švýcarska. Žáci se „prolétli“ horkovzdušným balonem nad krajinou Českého Švýcarska, prošli si lososí cestu, viděli, na jakém principu pracuje větrný mlýn a nakonec zhlédli krátký film „Krajina tajemství“. Během celého programu děti plnily různé úkoly. Všichni si odnesli malé dárečky a plno krásných zážitků. Už se moc těšíme na další společný výlet. Třídy 3. A + 3. B a třídní učitelky

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu