Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Exkurze do firmy ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav

11.11.2018 10:57

V úterý 6. listopadu žáci 9. ročníku zapojení do projektu IKAP B navštívili firmu ŠKODA AUTO a. s. v Mladé Boleslavi. Nejprve absolvovali prohlídku závodu, viděli, jak se vyrábí motory, jak se lisují jednotlivé části karosérie, jak se smontují všechny díly a vzniká hotový automobil. Seznámili se s organizací práce v tomto tradičním a zároveň vysoce moderním závodě. 

V zákaznickém centru nasedli žáci do nových automobilů, vyzkoušeli si funkčnost tlačítek na palubní desce a snili o tom, že si třeba jednou takové auto pořídí. 

Poslední částí exkurze byla komentovaná prohlídka muzea, kde se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí o zakladatelích firmy a její historii, prohlédli si historická vozidla a zhlédli krátký dokumentární film. 

Žáci si exkurzi užili, dozvěděli se mnoho nového o automobilovém průmyslu. 

  

Mgr. Simona Wisurová 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu