Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Exkurze do knihovny

Ve čtvrtek dne 30. 4. navštívili žáci druhých ročníků Městskou knihovnu Děčín. Paní knihovnice si přichystala pro děti zajímavé povídání o knihách, spisovatelích a ilustrátorech, které jsou určeny malým čtenářům. Děti se zájmem poslouchaly, výborně spolupracovaly a za odměnu jim paní knihovnice pustila pohádku Z deníku kocoura Modroočka. Na závěr bylo všem dovoleno vybrat a prohlédnout si některé tituly knih a časopisů. Tuto nabídku všichni využili. Při zpáteční cestě z knihovny jsme si prohlédli zámecké zahrady a celou akci jsme zakončili sladkou tečkou – ZMRZLINOU. Akce všem přinesla pěkné zážitky a program byl přínosný a zajímavý. Mgr. Zahálková P., Mgr. Jahodová P.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu