Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Floorball Cup 2015

Dne 16. 4. 2015 se na naší škole uskutečnil již každoročně pořádaný Floorball Cup. Florbalového turnaje se účastní 3 družstva složená z řad kluků a holek 2. stupně ZŠ a 1 družstvo složené výhradně z učitelského sboru. I letos došlo na velké souboje a hecování, ale i na spoustu srandy a dobré nálady. Družstva FC Smažáci, Ottawa Senators, Black Angels a The Kantors sváděla nemilosrdné bitvy, ve kterých se makalo, občas faulovalo, ale hlavně padla spousta krásných branek. Z vítězství se nakonec radovali učitelé. Museli ale vynaložit velké úsilí, aby nakonec byli úspěšní. O výhru ale v první řadě určitě nešlo. Chtěli jsme se zase po roce pořádně zapotit a pobavit a to se podařilo. Příští rok se budeme opět těšit na shledání. Mgr. M. Pazderka

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu