Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Florbalové finále těsně uniklo

Dne 5. 11. 2014 se na ZŠ Dr. Mir. Tyrše konalo okrskové kolo ve florbalu starších žáků. Jako už tradičně se i letos sešlo v nejprestižnější kategorii velké množství týmů. Byly tedy vytvořeny 2 početné skupiny, ze kterých pouze 2 nejlepší družstva postupovala do absolutního finále. Naši kluci bohužel nešťastně začali, neboť první zápas se ZŠ Želenice prohráli 2:1 gólem pár sekund před koncem. Naděje na postup stále žila, ale kluci moc dobře věděli, že od této chvíle nesmějí zaváhat. V dalších zápasech naši hráči porazili ZŠ Boletice 4:0, ZŠ Na Stráni 3:2, rozstříleli ZŠ Komenského 6:0 a porazili dokonce i velmi silnou ZŠ Kamenická 1:0. Jedinou remízu si připsali s vítěznou ZŠ Dr.Mir. Tyrše po výsledku 2:2. V konečném účtování klukům k postupu scházela jediná branka! Skončili třetí. I tak zaslouží velké poděkování za neskonalou bojovnost a pevný charakter. Naši školu reprezentovali Martin Hypius, Vítek Horák, Kryštof Javorek, David Šarman, Pavel Štěpánek, Max Křehota, Mario Tipán, Kuba Jelínek a Pavel Šenk. Mgr. M. Pazderka

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu