Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Florbalový turnaj škol

Ve středu 26. 11. proběhl v Děčíně florbalový turnaj škol. Naši žáci pod názvem „Medvědi“ se opravdu medvědí silou pustili do soupeřů. K výhře chyběla ta potřebná dávka štěstí, protože střely na bránu se neúprosně odrážely od tyček. Naši žáci Ondřej Postl, Vojtěch Hois, Tomáš Jelínek, Ondřej Macho, Adam Stárek, Matěj Stárek a Filip Vysoký se umístili na krásném čtvrtém místě. Gratulujeme. Mgr. Pavla Labutová

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu