Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Football Cup 2014

Dne 11. 12. 2014 se jako již tradičně před Vánoci uskutečnil fotbalový turnaj třech týmů složených z řad našich žáků a jednoho učitelského týmu. Ani letos nechyběla ohromná bojovnost, obětavost a enormní nasazení. Týmy nazvané Kuřata KFC, Hranolky MC, Bylo nás šest a The Kantors sváděly mezi sebou velké bitvy. Z konečného vítězství se nakonec přece jen radovali učitelé ve složení pí uč. Bárová, pí uč. Kozlovskiy, pí uč. Remešová, pí uč. Adéeová, p. uč. Michálek, p. uč. Kroupa a p. uč. Pazderka. Všichni zúčastnění se pořádně zapotili, pobavili a snad i příjemně naladili na blížící se Vánoce. Na jaře u Floorball Cupu se opět budeme těšit na viděnou. Mgr. M. Pazderka

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu