Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Halloweenské překvapení

V pátek 31. října 2014 proběhl dětmi oblíbený svátek Halloween a k této příležitosti si žákyně 9. třídy připravily pro první stupeň Halloweenské překvapení. Převlečeny do strašidelných kostýmů navštívily jednotlivé třídy a děti seznámily s detaily tohoto svátku - odkud pochází, jak a proč se slaví a jaké jsou s tímto svátkem spojeny zvyky a tradice. Následně se žáci museli „vykoupit“, strašidlům společně i jednotlivě zazpívali či zarecitovali a dostali sladké odměny. Velké díky za zorganizování této akce patří Adéle Jakubíkové, Kristýně Albrechtové, Kamile Kubátové, Lucii Šindlerové a Kristýně Mejstříkové. Ing. J. Kozlovskiy

Fotogalerie:

Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení Halloweenské překvapení

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu