Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Hodina pohybu navíc / Sportuj ve škole

19.09.2018 12:03

Připravujeme spuštění projektu "Sportuj ve škole"

Školačky a školáci si vyzkoušejí různé pohybové aktivity. Dohlížet na ně bude zkušený cvičitel paní učitelka Kopejsková a pan učitel Pazderka. Hodina je zaměřena na všeobecnou koordinaci, rozvoj  pohybové dovednosti.

Projekt "Sportuj ve škole" navazuje na pokusné ověřování programu s názvem "Hodina pohybu navíc", které probíhalo dva roky pod hlavičkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Cvičební lekce budou probíhat 1x vyučovací hodina týdně, každé pondělí od 14.00 – 14.45 hod. a budou nabídnuty v rámci pobytu ve školní družině pro děti zdarma. Tato hodina je zaměřena na rozvoj pohybových dovedností a základů gymnastiky. Vzhledem k omezené kapacitě tělocvičny tyto lekce bude navštěvovat  max. 15 dětí. V tento termín je již tato hodina plně obsazena. Volné hodiny jsou ve středu  ráno – míčové hry a odpoledne florbal. Zájemci mohou kontaktovat vyučující paní učitelku Kopejskovou. Přihlášku  odevzdejte ve školní družině. První lekce začíná 17. 9. 2018. Děti si vyučující na první lekci vyzvedne v 13.50 hod. ve školní družině a další lekce budou mít vaši sportovci k dispozici šatnu na převlečení u tělocvičny.

  1. hodina je určena rozvoj základů míčových her každou středu od 7.00-7. 40 hod. Opět do kapacity max. 15 dětí ze 4. a 5. třídy. První lekce začíná 18. 9. 2018. Děti, které navštěvují školní družinu, si vyučující vyzvedne v 6. 50 hod. Ostatní děti mají sraz u tělocvičny.
  2. hodina bude každou středu od 14.00-14.45 hod., kterou vede pan učitel Pazderka - hodina bude zaměřena na florbal.

Kontakt na vyučující: Mgr. P. Kopejsková

e-mail: P.Kopejskova@gmail.com, tel. 778 545 951

Po první lekci obdržíte závaznou přihlášku do zájmového kroužku, kterou opět můžete odevzdat v školní družině nebo přímo vyučujícímu.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu