Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Holky z osmičky zatancují na akci „Rozsvícení stromečku“

25.11.2015 18:15

Dne 29. 11. proběhne na Masarykově náměstí slavnostní rozsvícení vánočního stromečku. K této události se pojí i doprovodný program, který zajišťuje DDM Děčín. V rámci tohoto doprovodného programu zatancují své vánoční vystoupení také holky z 8. třídy. Ta samá děvčata, která se loni účastnila s tanečním videoklipem soutěže Schooldance a která pořádala před měsícem charitativní akci pro děti z „Krůčků“. Vystoupení proběhne přibližně ve 14:30 a vy jste všichni samozřejmě srdečně zváni. Přijďte nasát tu pravou předvánoční atmosféru :-)

Holkám patří velké dík za kulturní reprezentaci naší školy.

 

Mgr. L. Štěpánková, Mgr. J. Adéeová

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu