Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Info z lyžařského pobytu - 2. den

08.02.2016 09:02

Den začal písničkou „Snídaně v trávě." Snídaně probíhají formou švédských stolů. Následně jsme si šli vyzkoušet a zkontrolovat zapůjčené vybavení. Dopoledne jsme si prošli trasu, kterou budeme chodit na sjezdovku (vzdálené 150 m). K obědu jsme měli čočkovou polévku a kuře na paprice s houskovým knedlíkem. Po poledním klidu jsme se vydali na sjezdovku. Zde si instruktoři děti roztřídili do 4 skupin podle zdatnosti. Na sjezdovce jsme se všichni dobře poznávali, protože jsme měli barevné pásečky na rukávech. Velkým překvapením bylo, že všichni sjeli sjezdovku už dnes. Je pravda, že 4. družstvu to trvalo 2 a pul hodiny. Ale sjeli a to je super. Autobusem se děti dopravily na chatu, kde je čekala, večere. Večerní program - hodnoceni prvního lyžovaní, byly rozdány hodnotící nálepky, pak následovala malá diskotéka a spánek.

 

Kolektiv lyžařského pobytu

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu