Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Info z lyžařského pobytu

06.02.2016 16:31

Zpráva z prvního dne pobytu

Na předem určené stanoviště jsme všichni přišli včas. Řidič autobusu všem pomohl uložit všechna zavazadla a nebylo jich právě málo. Ale vše se vešlo a odjížděli jsme včas. Cesta ubíhala dobře. Udělali jsme si jednu protahovací přestávku. Nikomu nebylo špatně. V půli cesty nám pan řidič pustil pohádku S čerty nejsou žerty. Cesta nám krásně utekla. U chaty na nás cekali zdravotník, vychovatelky a pan vedoucí. Děti hned zajásaly, protože poznaly známé tváře ze školy v přírodě. Děti šly do chaty a dospělí vynesli všechna zavazadla. Rozdělení na pokoje proběhlo hladce podle rozpisu. Všichni se zabydleli rychle. Věci si uklidili a začali se seznamovat s chatou. V 18:30 jsme šli na večeři. Byly těstoviny s boloňskou omáčkou a sýrem. Po večeři čekal děti program. Nejdříve byly děti seznámeny s pravidly na chatě, poté i s pravidly a bezpečností na sjezdovce. Následovala přednáška o lyžích. Děti se dozvěděly něco z historie i současnosti lyži a rozdíl mezi sjezdovými a běžeckými lyžemi. Na závěr si zahrály týmovou seznamovací hru.  

Kolektiv lyžarského pobytu

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu