Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Info z ŠVP

4. 6. Dnes poslední info z SVP. I na dnesek byl pro děti připraven bohatý program, mimo spánku jsou celé dny venku a užívají si krásného letního počasí. Kromě koupání dnes děti absolvovaly hru Pony expres, čeká je poslední country bál. Na posilněnou měly kuřecí řízek. Zítřejší návrat je plánován na 12:00 - ke škole, připravte své náruče pro dětičky, určitě se některým stýskalo, tak ať jim to za ten týden bez Vás vynahradíte:o)

3. 6. Celý den svítilo sluníčko, dopoledne starší děti připravily stopovanou pro malé děti, proběhlo koupání v bazénu. K obědu rajská omáčka. Odpoledne na děti čekal indiansky den s lovem bizonů, k večeři řízek s bramborem. Den bude zakončen táborákem s buřtíky a na dobrou noc na děti čeká pohádka v podání vychovatelů. Všichni OK a se super náladou. Dětem se líbí.

2. 6. Dnes od rána svítí sluníčko, dopoledne šly menší děti na procházky po okolí, starší děti hrály míčové hry. Odpoledne se připravují na soutěž "Talent", která vypukne ve "večerních" hodinách. K obědu si děti smlsly na kuřeti na smetaně, večer je čeká sekaná s bramborovou kaší.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu