Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Informace k plánované ŠvP 2. stupně

20.11.2019 18:29

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko


V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje.
ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html).
Cena ŠvP je 3.300,-. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim a programová činnost. Zároveň je součástí ceny také cestovní pojištění včetně storna pobytu. Žáci, kteří projevili zájem o ŠvP, dostanou v nejbližších dnech složenku.
Zálohu 1000,- je třeba uhradit do 10. ledna 2020, zbytek ceny pak do konce dubna 2020.
Prosím, vezměte na vědomí, že záloha je nevratná. Volná místa stále jsou, pokud máte zájem, aby se vaše dcera/ váš syn školy v přírodě zúčastnil, kontaktujte mě, prosím, přes bakaláře.

Mgr. Lucie Štěpánková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu