Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Informace k plánované ŠvP 2. stupně

24.03.2020 08:03

Informace k plánované škole v přírodě pro 2. stupeň

Aktualizace 24. 3. 2020

Vážení rodiče,

v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonocích, to už snad budeme všichni moudřejší a dořešíme i doplatky za ŠVP. Doufáme, že se situace ohledně koronoviru nějakým způsobem uklidní a my budeme moci školu v přírodě odjet v řádném termínu. Pokud ale ke zlepšení situace nedojde, jsme domluveni s organizátorem, že by nám poskytl nový termín - září nebo říjen 2020. V tomto případě bychom žákům 9. ročníků, kteří už nebudou moci jet, samozřejmě vrátili již zaplacenou částku a tyto žáky bychom nahradili žáky ze současných 5. tříd.

20. 11. 2019


V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje.
ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html).
Cena ŠvP je 3.300,-. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim a programová činnost. Zároveň je součástí ceny také cestovní pojištění včetně storna pobytu. Žáci, kteří projevili zájem o ŠvP, dostanou v nejbližších dnech složenku.
Zálohu 1000,- je třeba uhradit do 10. ledna 2020, zbytek ceny pak do konce dubna 2020.
Prosím, vezměte na vědomí, že záloha je nevratná. Volná místa stále jsou, pokud máte zájem, aby se vaše dcera/ váš syn školy v přírodě zúčastnil, kontaktujte mě, prosím, přes bakaláře.

Mgr. Lucie Štěpánková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu