Základní škola a mateřská škola Děčín III06.12.2019

V úterý 3. 12. 2019 proběhlo na Úřadu práce ČR vyhodnocení soutěže Plakát povolání a předávání cen. Tuto soutěž vyhlásil realizační tým Veletrhu Škola Děčín 2019 na konci loňského školního roku pro žáky osmých ročníků ZŠ. Do soutěže bylo zasláno 111 prací, z nichž bylo 30 vystaveno na veletrhu, kde návštěvníci hlasováním vybrali plakáty, které se jim nejvíce líbily. Valentýna Grulichová se umíst…

Zobrazit celý článek


06.12.2019

V pátek 15. listopadu se žákyně 8.A, Eliška Coufalová, Anežka Klikarová, Anna Patočková a Kristýna Šidláková, zúčastnily soutěže s názvem „Probudím se včera“, kterou uspořádala Evropská obchodní akademie v Děčíně. Studenti a učitelé EOA se pro tento retro den stylově oblékli a názorně předvedli v prostorách školy, jak se žilo v době před 17. listopadem 1989. Účastníci soutěže viděli módní přehlíd…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Informace k plánované ŠvP 2. stupně

20.11.2019 18:29

Žáci 2. stupně zamíří v červnu se školou v přírodě na Milevsko


V červnu letošního školního roku organizujeme pro žáky 2. stupně školu v přírodě. Po zjištění zájmu ze strany rodičů o tuto akci jsme oslovili agenturu CK Topinka, která nám školu v přírodě zorganizuje.
ŠvP proběhne v termínu 8. – 12. června 2020 a uskuteční se v rekreačním středisku Růžená (https://www.tabory.cz/ruzena.html).
Cena ŠvP je 3.300,-. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, strava 5x denně, celodenní pitný režim a programová činnost. Zároveň je součástí ceny také cestovní pojištění včetně storna pobytu. Žáci, kteří projevili zájem o ŠvP, dostanou v nejbližších dnech složenku.
Zálohu 1000,- je třeba uhradit do 10. ledna 2020, zbytek ceny pak do konce dubna 2020.
Prosím, vezměte na vědomí, že záloha je nevratná. Volná místa stále jsou, pokud máte zájem, aby se vaše dcera/ váš syn školy v přírodě zúčastnil, kontaktujte mě, prosím, přes bakaláře.

Mgr. Lucie Štěpánková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu