Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Informace k ŠVP - 7. - 12. 4. 2019

03.04.2019 07:44

Odjezd v neděli 7. 4. - sraz ve 14 hodin před školou u hlavního vchodu (odjezd po naložení)

Návrat v pátek 12. 4. cca ve 13 hodin (čas upřesníme SMS zprávou v den návratu)

Vedoucí učitelka: Mgr. Marcela Bárová, tel. č. 775 854 354

U autobusu je nutné odevzdat bezinfekčnost a podepsané léky s rozpisem dávkování (viz seznam věcí na školu v přírodě).

Adresa na ŠVP: 
Příjmení a jméno žáka + třída
HORSKÁ CHATA ZVONICE 
KOŘENOV 872 
468 49  KOŘENOV 

Seznam věcí na školu v přírodě

Prohlášení rodičů - bezinfekčnost

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu