Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Informace ke škole v přírodě - odjezd 30. 5. 2015

Oblečení: běžné oblečení do každého počasí na týdenní pobyt – svetr, bundu, mikiny, trička, tepláky, kalhoty, kraťasy, spodní prádlo, oblečení na noc, pláštěnku či nepromokavou bundu, pokrývku hlavy (kšiltovku nebo šátek), kapesníky, ponožky, bačkory, plavky. Na táborovou hru klobouk, kostkovanou košili nebo indiánské oblečení, pantofle nebo sandály. Hygienické potřeby: mýdlo, šampon, pastu, kartáček, hřeben, ručník, osušku, opalovací krém, prostředek proti klíšťatům – repelent. Dále se hodí: oblíbená hračka, svítilna s náhradními bateriemi, dopisní papír, obálky se známkou (u malých dětí s adresou), kniha, oblíbená hra, karty, kostky apod. Nehodí se: cenné věci (šperky, elektronika, drahé či nové oblečení, dětské zbraně (nebezpečí zranění), nože, sirky, zapalovače. NEZAPOMEŇNTE: potvrzení o bezinfekčnosti, průkaz zdravotního pojištění, očkovací průkaz, potvrzení od lékaře (nesmí být starší 1 rok), kapesné dle vlastního uvážení, léky, školní potřeby (dle učitele). ADRESA: středisko LITES, Borovice u Mnichova Hradiště, Mnichovo Hradiště 295 01. ODJEZD: 30. 5. 2015 ve 14,00 hod. – sraz před školou ve 13,30 hod. NÁVRAT: 5. 6. 2015 ve 12,00 hod.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu