Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Jmenný seznam kandidátů do školské rady

16.04.2018 22:23

Seznam kandidátů z řad oprávněných osob (zákonných zástupců žáků)

1. Drobúlová Jitka, DiS.
2. Giňová Andrea
3. Hoffmanová Šárka
4. Hošková Zdeňka, JUDr.
5. Kramer Jiří
6. Miškovská Ivana, MUDr.
7. Ortová Libuše
8. Petlánová Jana
9. Volejníková Marie

Hlasovacím lístek bude voličům vydán v hlasovací místnosti - místnost G1 (v prostorách školní družiny, pro lepší orientaci bude vše ozačeno, vstup do školy hlavním vchodem).

Volí se 2 kandidáti. Na hlasovacím lístku mohou být označeni maximálně 2 kandidáti. Označení kandidáta se provádí zakroužkováním pořadového čísla voleného kandidáta.

Další informace naleznete opět ve volebním řádu zde.

Těšíme se na Vaši účast. Připomínáme termín voleb - 26. 4. 2018 od 12:00 do 17:00 h.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu