Základní škola a mateřská škola Děčín III01.07.2020

Od 1. 7. 2020 jsou spuštěny nové webové stránky základní školy https://www.zsamsbrezova.cz Nové stránky má i naše mateřská škola https://www.msrakovnicka.cz/

Zobrazit celý článek


30.06.2020

Nepředaná vysvědčení si můžete převzít v kanceláři školy do 31. 7. každé pondělí a středu v čase 9 - 11 hodin. Nevyzvednutá vysvědčení budou žákům předány při návratu do školy.

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Konzultace pro žáky 2. stupně

18.06.2020 21:25

Aktualizováno: 11. 6. 2020 - přidány odkazy na zápis na konzultace

Vážení zákonní zástupci,

 

v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích.

Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, příspěvková organizace" a odevzdáním podepsaného čestného prohlášení při první návštěvě školy na konzultaci.

Registrace na konzultace 

  • Bude probíhat zápisem v online sdíleném dokumentu, kdy odkaz na něho pro každého učitele bude uvedený na stránkách školy a TU jej zašlou rodičům přes systém Bakaláři, a současně zasláním informace danému kantorovi na služební mail – přehled služebních emailů je uveden v dokumentu "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace".
  • Registrace na konzultaci je možná vždy nejméně s 24hodinovým předstihem. Na pondělní konzultace je nutné se přihlásit nejdéle v pátek do 12:00 týdne předchozího.
  • Při zapsání déle nebude na toto brán zřetel a žákům nebude v tomto případě konzultace umožněna.
  • Ti žáci, kteří nemají možnost se zapsat online formou z domova přijdou do školy k hlavnímu vchodu a zde službu požádají, aby jim se zápisem pomohla přes tablet.

Na pozdější přihlášení nebude brán zřetel.

Nadále bude pokračovat distanční (dálková) výuka na webových stránkách www.brezovka.estranky.cz a v platformách, ve kterých se pracovalo doposud.

Docházka do školy není povinná.

Vzdělávací aktivity jsou rozděleny na jednotlivé bloky konzultací (vždy 15 minut na jednoho žáka, nebo maximálně 3 žáky stejného ročníku) v online sdílených dokumentech, které je možné dohledat na webových stránkách školy a v týdenní zprávě od TU přes systém Bakaláři. Konzultace probíhají od pondělí do čtvrtka od 8:00 – 12:00. 

Obědy nebudou zajištěny.

Vážení zákonní zástupci, prosím, zvažte všechna pro a proti, která tato nová pravidla přinášejí. My se pokusíme udělat to nejlepší, co bude v našich silách, avšak budeme v omezeném provozu z důvodu zajištění co možná nejvyššího stupně ochrany Vašich dětí. Proto daná situace nebude pro všechny úplně jednoduchá a prosíme tak o shovívavost.

Moc děkuji za spolupráci v této nelehké době.

Mgr. Alena Čuříková

   ředitelka školy

 

Přílohy:

Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Čestné prohlášení – pokud nemáte možnost tisku, formulář je možné vyzvednout v kanceláři školy ve všední dny od 8.00 do 12.00 h.

Odkazy na přihlášení ke konzultaciformuláře platné pro týden 22. 6. - 26. 6. - pro možnost zapisování do formuláře je nutné kliknout na "Upravit sešit".

Návod Upravit sešit

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu