Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Lyžařský pobyt - čtvrtý den

09.02.2016 22:21

Když jsme se probudili, čekalo nás nemilé překvapení v podobě deště. Část dopoledne jsme tedy strávili na chatě, kde jsme vyráběli valentýnský dáreček pro kamaráda – navlékali jsme náramek. Všechny děti tento úkol nakonec úspěšně zvládly. Ještě před obědem přestalo pršet a tak jsme mohli na chvíli vyrazit ven. Děti si hrály na sněhu, který nám tu ještě zbyl, koulovaly se, stavěly sněhuláka, iglú. Pak nás čekal oběd: polévka s krupičkou a vajíčkem a bramborový knedlík a omáčkou. Po obědě jsme chvíli odpočívali a potom jsme se vydali na pěší výlet na rozhlednu Štěpánku. Děti cestou hrály hry a dozvěděly se i něco z vlastivědy, protože se v jednu chvíli ocitly na hranici národního parku Krkonoše a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Po příchodu z výletu se děti osprchovaly a šly na večeři. K večeři se podávaly zapečené těstoviny se salátem z červeného zelí. Po večeři si děti rozdávaly dárky. 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu