Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Lyžařský pobyt - den pátý

11.02.2016 09:25

Dopoledním programem pro dnešní den byl „Pašerácký biatlon". Děti běhaly s hůlkami a střílely na terč, (terčem byly papírové stromky a střílelo se papírovými koulemi), kdo se netrefil, musel stejně jako v biatlonu, na trestné kolo. Dětem jsme měřili čas a po večeři proběhlo vyhlášení vítězů. K obědu jsme dnes měli nudličkovou polévku a rajskou omáčku s knedlíkem. Po poledním klidu nás čekala sjezdovka. Po včerejším dešti sněhu ubylo a některá místa namrzla. Sjezdovka presto, že měla tvrdší povrch, byla dobře upravena. Všichni lyžaři zvládli jízdu na vleku a sjeli i dolu. K večeři jsme měli čočku s párkem. Večerním programem byla pěvecká soutěž, karaoke a zpívaní s kytarou. 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu