Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Lyžařský pobyt - den šestý

12.02.2016 15:06

Dnes, když jsme se probudili, vrátila se zima. Hned po snídani jsme se vydali na sjezdovku, kde se děti zúčastnily závodu ve sjezdu. Počasí se vydařilo a tak jsme posunuli čas oběda, aby si děti užily lyžovaní na slunečné zasněžené sjezdovce. Oběd byl opravdu výborný. Na děti čekaly řízečky. Po poledním klidu jsme si šli zadovádět na sníh. Po příchodu na chatu jsme začali pomalu balit. Večer proběhlo vyhodnocení úklidu, pěvecké soutěže a lyžařských závodů. Poslední večer jsme zakončili diskotékou. 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu