Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Lyžařský pobyt - třetí den

09.02.2016 12:35

Třetí den lyžařského pobytu začal krásným slunečním svitem. Byli jsme na návštěvě u Horské služby. Zde se děti seznámily s jejich prací, vyzkoušely si, jak se zafixuje zlomenina končetin dlahou a mohly se posadit na skutr, čtyřkolku, lehnout si do kanadských saní (ty doufáme, nebude nikdo potřebovat). K obědu jsme měli pórkovou polévku, pečené kuře a bramborovou kaši. Odpoledne se zatáhlo, ale nikomu to nevadilo, protože jsme si užívali na sjezdovce. Dnes už všichni vyzkoušeli lanovku. Po večeři - byly buchtičky se šodó, bude večerní program – lidské scrabble. Děti dnes získaly další samolepky do svého lyžařského pasu. Během večera začalo pršet. 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu