Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Lyžařský výcvik 4. den

18.01.2018 06:31

Dnešní ráno bylo klidné, děti spaly až do budíčku. Denní program začal lyžováním. Pilovali jsme obloučky a rychlost na zítřejší závody v obřím slalomu. Po obědě ( česneková polévka, čočka s uzeným) měly děti na výběr lyžování nebo hry na sněhu. Větší část šla na volné lyžování. Ostatní se vydali k rozhledně "Slovanka", kde si hráli a užívali radovánek na sněhu. Celý den nás provázelo husté sněžení. Po večeři (pečené kuřecí stehýnko, rýže a meruňkový kompot) následovalo rozlosování pořadí závodníků, hry a pohádka. 

 
Pravděpodobný příjezd ke škole v pátek 19.1. v 11 : 30 hod ( + , -)
Kolektiv učitelek a instruktorů

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu