Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Malá kopaná - starší žáci

24.04.2018 06:43

Dne 23.4.2018 se na hřišti FK Junior Děčín uskutečnilo okresní finále chlapců IV.kategorie v malé kopané. Naši kluci po dobrých výkonech ve skupině postoupili do semifinále. Po prohrách se ZŠ Máchovo nám.  a Varnsdorfem obsadili při účasti sedmi týmů konečné 4.místo. Tato pozice je příslibem do budoucna, neboť většina kluků bude moct v této kategorii startovat i v příštím roce. Naši školu reprezentovali Erik Staněk, Valda Pospíšil, Adam Stárek, Kuba a David Šleier, Honza Šmucr, Adam Kohout, David Korpa, Kuba Pepich a Lukáš Zíka.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu