Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

McDonald´s Cup 2019

16.04.2019 13:58

Dne 11. 4. 2019 se na fotbalovém hřišti v Markvarticích konal další ročník fotbalového turnaje žáků 4. a 5.tříd McDonald´s Cup. Naši kluci, kteří na turnaj odjeli  téměř v kompletní „hokejové“ sestavě (doplněni o 2 fotbalisty), chtěli poměřit své síly s ostatními mančafty, téměř ryze fotbalovými.

Po vyrovnaných bitvách v základních skupinách dokázali „březováci“ postoupit do další fáze turnaje. Zde už šlo o postup mezi 4 nejlepší celky. Po bezbrankové remíze s Benešovem by nám k postupu stačila jakákoliv výhra nad fotbalovými Verneřicemi. Nešťastná branka v úvodu zápasu, spousta nevyužitých vyložených šancí z naší strany a nakonec prohra 0:1 znamenala konečné 5.místo.

Kluci nastoupili v tomto složení – Šimon Postl, Péťa Krátký (brankáři) – v poli Jára Moučka, Mára Holec, Marián David, Renda Navrkal, Tomáš Novotný,  Dominik Krajdl, Míša Veselý, Matěj Rangl, Tomáš Šotka, David Bozseník, Honza Doležal a Dominik Sedláček.

Všem výše zmiňovaným patří velká pochvala za maximální nasazení a bojovnost.

 

                                                    Mgr. M. Pazderka

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu