Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Mikulášské odpoledne ve školní družině

08.12.2015 20:20

V pátek 4.12. jsme si ve školní družině užívali mikulášské odpoledne. Mikuláš sledoval zpovzdálí, jak si ti naši čertíci, čertice a andělé (v přestrojení) dnes vedou. Vyprávěli jsme si o tradici sv. Mikuláše, přeříkali si známé i nově naučené básničky. V tento den jsme si také připomněli svátek Barbory a s ní spojené tradice a pověry. Také nás čekalo plnění úkolů a nalezení čertovského pokladu. Ve všech odděleních děti našly mikulášské čokolády a někde také suchý chléb nebo brambory. Následovala pohádka, tentokrát byl výběr z čertovských a vyhrála Princezna ze mlejna.

Autor: Vlasta Pešková

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu