Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Mimořádná schůzka ŠP

Včera, 19. 11. 2012, proběhla mimořádná schůzka ŠP, kterou svolala předsedkyně Iva, která se běžně účastní schůzek městského parlamentu. Ten má v plánu uspořádat Olympiádu škol, a tak potřebuje dobrovolníky, kteří by s touto akcí mohli pomoci. Ti se na naší škole našli, ačkoliv se bližší informace dozvíme až později. Dále jsme řešili prezentaci našeho parlamentu, která proběhne při příležitosti dne otevřených dveří. Budete se moci seznámit s fungováním ŠP, akcemi, které pořádá, a hlavně s některými jeho členy. Závěr schůzky byl věnován přípravě na Čtení mladším spolužákům.

Tereza Taušová, zapisovatelka ŠP

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu